Meia – designové kousky pro vaše miminko

Jestli hledáte krásný a designový kousek pro své miminko, tak vám určitě nesmí uniknout značka MEIA!

img_3325.jpeg

Moc ráda podporuju české výrobky a české firmy a tím Meia pravě je. Navíc si zakládá nejen na úchvatném a zároveň jednoduchém designu, ale i na ekologickém myšlení, což je v dnešní době taky víc než důležité. Líbí se mi, že každý kousek je dělaný s láskou k pocitvému řemeslu! Její heslo je “design pro život”!

Meia vám nabízí spoustu nádherných věcí pro miminko, ať už to jsou hnízdečka, deky, hrací dečky, polštářky, panenky, koše na hračky. Radost si můžete udělat i vy, a to buď stylovou klíčenkou, anebo korálemi.

Jestli hledáte skvělý design, styl, chcete si zútulnit dětský pokojíček, udělat radost originálním kouskem, tak MEIA je to pravé pro vás.

Ve spolupráci s Meia.cz probíhá na mém instagramovém profilu soutěž o krásně věci této značky, takže neváhejte, zapojte se a třeba se na vás usměje štěstí! 🙂

Více o této značce najdete na http://www.meia.cz, kde si tyhle všechny úžasné kousky můžete pořídit! Navíc Meiu můžete sledovat na Instagramu anebo na Facebooku a neunikne vám tak žádná novinka.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s